یوونتوس ۳ - ۱ کالیاری؛ تداوم روند پیروزی‌های بیانکونری

یوونتوس ۳ - ۱ کالیاری؛ تداوم روند پیروزی‌های بیانکونری

4267
00:52
13 آبان 1397
شاگردان آلگری توانستند بهترین شروع تاریخ یوونتوس در سری آ را ثبت کنند.

وبسایت رسمی برنامه نود - شاگردان آلگری توانستند بهترین شروع تاریخ یوونتوس در سری آ را ثبت کنند. 

به گزارش وبسایت نود، تیم های یوونتوس و کالیاری از هفته یازدهم سری آ در ساعت ۲۳ به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه ۳-۱ به سود یوونتوس تمام شد. یوونتوس با این نتیجه ۳۱ امتیازی شد و به صدرنشینی خودش ادامه داد. این بهترین عملکرد تاریخ یوونتوس در ۱۱ بازی نخست سری آ است. 

یوونتوس میزبان در همان دقیقه یک بازی توانست به گل برسد اما تیم مهمان در دقیقه ۳۶ بازی را مساوی کرد. یووه تنها دو دقیقه بعد با گل به خودی بازیکن حریف موفق شد دوباره پیش بیفتد. بازی در ادامه نزدیک و متعادل دنبال شد تا اینکه کوادرادو در دقییقه ۸۷ توانست گل سوم را هم بزند. 

۲۰۳۱

 

نظرات کاربران
روانپزشک
انصافا رونالدو یکتنه یووه رو میکشه بالا یووه تا همین فصل پیش تو سری آ حرفی برای گفتن نداشت اما امسال با داشتن رونالدو با اختلاف بهترین تیم ایتالیاس!!
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۴:۳۴
پاسخ
58
26
حامد مسی عشق آرژانتین
اگه با مسخره می‌گی که بهت حق می‌دم ولی اگه جدی می‌گی اسم خوبی برای آی‌دی انتخاب نکردی ، باید می‌نوشتی نیازمند روانپزشک. یوونتوس ۷ سال پیاپی قهرمان سری آ شد و ۲ بار نایب قهرمان سی‌ال. پنالدو خوب می‌دونست کجا باید بره، چون از رئال که پرتش کردن بیرون، بارسا که نمی‌تونست بیاد، پی‌اس‌جی هم که در حد قهرمانی سی‌ال نیست، گواردیولا هم که عمرا منچسترسیتی راهش نمی‌داد، می‌موند فقط یوونتوس.
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۹:۳۴
13
8
سینا
حرفی برای گفتن نداشت فقط ۷ سال پشت هم هی فرت و فرت چند هفته مونده به پایان قهرمان میشد...
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۳:۲۷
0
14
مهران
داش کریس امسال علاوه ب اقای گلی اقای پاس گلی ام میخاد فک کنم
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۸:۱۰
پاسخ
16
63
حمید مسی
وای هوادارای پنالفسایدانو حالا مگه ولمون میکنن باز میگن دیدی پنالتیانوعجب پاس گلی داد؟!آخه نمیگن این پاس گل بود یا پاس گلایی که مسی میده!این را که یه بازیکن آماتور هم میتونه.تازه شرایط براش فراهم نبود وگرنه خودش شوت میزد.دید خراب میکنه این پاس 2متری را داد "عشق و سلطان قلبم، لیونللللللللللل مسییییییییییی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ رونالدو=دایویانو=پنالفسایدانو=پنالتیانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه و 5 متر با توپ راه بره زمین میافته=آماده خور به تمام معنا=پاس رونالدینیویی و بساط خنده=سایه زن==تازگیا ریباند گل
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۷:۳۲
پاسخ
66
20
E
هیییییس ببین بارسا بی مسی چی داره میکنه. سوارز فرقش با مسی چیه؟؟ البته انگشت کوچیکه سوارز هم نی
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۶:۴۰
20
53