یووه با برد در داربی ایتالیا، در یک قدمی فینال جام حذفی

یووه با برد در داربی ایتالیا، در یک قدمی فینال جام حذفی

1755
01:08
08 بهمن 1394
یوونتوس در دیدار رفت جام حذفی ایتالیا، با سه گل اینتر را شکست داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - یوونتوس در دیدار رفت جام حذفی ایتالیا، با سه گل اینتر را شکست داد.

به گزارش وبسایت نود، در دومین دیدار از مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا، چهارشنبه شب یوونتوس در ورزشگاه اختصاصی خود میزبان اینتر بود که در نهایت این مسابقه با نتیجه 3-0 به سود میزبان پایان یافت.

در این مسابقه یوونتوس در نیمه اول، با تک گل موراتا از روی نقطه پنالتی 1-0 جلو افتاد، و سپس سعی کرد تا بازی را کنترل کند. با شروع نیمه دوم، اینتر در پی حفظ توپ و خلق موقعیت بود تا به دروازه میزبان برسد، اما بازی حساب شده میزبان با ضعف اینتر در خط دفاع همراه شد تا یوونتوس به گل دوم هم برسد.

در دقیقه 63، موراتا روی اشتباه ملو، موفق شد بازی را 2-0 کند، تا کار برای اینتر سخت تر شود. تیم آلگری در نیمه دوم به خوبی جریان بازی را به سمت دلخواه تغییر داد و به آنچه می خواست، رسید.

با ده نفره شدن اینتر در دقیقه 70، کار یوونتوس راحت تر هم شد و آنها به موقعیت های بیشتری هم رسیدند تا اینکه دیبالا در دقیقه 83 با یک بغل پای دقیق، بازی را 3-0 کرد.

به این ترتیب، یوونتوس در دیدار رفت نیمه نهایی کوپا ایتالیا به برد شیرین 3-0 رسید تا در آستانه حضور در فینال قرار گیرد.

بازی برگشت، یک ماه دیگر برگزار می شود.

2021

نظرات کاربران
Inter
ینی میشه ملو از اینتر بره تو هر بازی شاهکار میکنه باخت رو گردنش نمیندازم اما ملو اصلا در حد اینتر نیست اون از بازی با لاتزیو که یه تنه باعث شکست اینتر شد اینم از اشتباه دیشبش ک کلا جرقه باخت رو زد خدا رو شکر حالا دفاع نیست و هافبک وگرنه معلوم نبود چه بلایی سر اینتر میومد
۰۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۸:۰۳
پاسخ
0
2