یک خط خورده و دو گزینه؛ رقابت برای زوج ربیع‌خواه!

یک خط خورده و دو گزینه؛ رقابت برای زوج ربیع‌خواه!

58409
17:18
22 بهمن 1396
ربیع‌خواه بعد از دو بازی نسبتا قابل قبول مقابل صنعت نفت آبادان و سپاهان در هفته‌های اخیر حالا دیگر قابل اعتماد‌تر از گذشته شده است

وبسایت رسمی برنامه نود - کمتر پستی را در پرسپولیس می‌توان پیدا کرد که با مشکل کمبود بازیکن مواجه باشد و آلترناتیوی در آن برای بازیکنان حاضر در میدان وجود نداشته باشد.

به گزارش وب‌سایت نود، پرسپولیس در آسیا هم مانند لیگ برتر قصد دارد با دو هافبک دفاعی بازی کند. پستی که حالا برانکو برخلاف ابتدای فصل نه تنها هیچ کمبودی در آن احساس نمی‌کند بلکه از میان چهار بازیکن آماده، انتخاب بسیار سختی هم دارد. تا چند ماه گذشته هافبک دفاعی یکی از پست‌های حساس پرسپولیس بود. پستی که در صورت مصدومیت یا محرومیت کمال کامیابی نیا با مشکل اساسی مواجه می‌شد و محسن ربیع‌خواه هم بازیکنی بود که نمی‌شد به تنهایی روی او حساب کرد.

حالا با گذشت چند ماه پرسپولیس در این پست دچار ترافیک شده است! البته این ترافیک به دلیل خرید بازیکن نیست. فقط احمد نورالهی نسبت به ابتدای فصل به پرسپولیس اضافه شده و بقیه گزینه‌ها در پرسپولیس حضور داشتند و تفاوت در کیفیت آنهاست. ربیع‌خواه بعد از دو بازی نسبتا قابل قبول مقابل صنعت نفت آبادان و سپاهان در هفته‌های اخیر حالا دیگر قابل اعتماد‌تر از گذشته شده است. کمال کامیابی‌نیا هم همیشه یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس بوده است. او حالا می‌داند جایش در ترکیب اصلی از پیش تضمین‌شده نیست و همین مساله می‌تواند باعث بهبود عملکرد او و پیشرفت فنی‌اش شود. نورالهی مترصد فرصتی است تا بتواند خودش را به برانکو نشان داده و جایگاهش را در ترکیب فیکس پس بگیرد. در میان این گزینه‌ها البته یک گزینه جدید هم باید اضافه کرد. حسین ماهینی که در هنگام کمبود هافبک دفاعی در این پست بازی می‌کرد حالا به یک گزینه قابل اعتماد برای میانه میدان تبدیل شده است. گزینه‌ای که به قدری در این پست جواب داده است که حالا حتی برای هافبک دفاعی‌های تخصصی تیم هم جا تنگ شده است.

این ترافیک باعث شده تا حتی احمد نورالهی که برای حضور او در پرسپولیس لحظه‌شماری می‌شد از فهرست بازی‌های آسیایی پرسپولیس خط بخورد و نیازی به او در این بازی احساس نشود. جالب اینکه برای بازی با نسف قرشی، فقط جایگاه ربیع‌خواه قطعی است. برانکو نوراللهی را خط زد و از بین کامیابی‌نیا و ماهینی، یک نفر کنار پسر تغییر ناپذیر برانکو، بازی خواهد کرد.

 

30388

نظرات کاربران
فقط اس اس
به امید موفقیت تمام باشگاه مون تو اسیا
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۱:۴۶
پاسخ
3
37
سارا اس اسی
باید ماهینی بازی کنه مثل دربی پارسال ، احمدزاده هم بره دفاع چپ=)
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۵:۰۸
پاسخ
42
9
مینی بوس ابی۴۴۴۴۴۴
ربیع خواه عالیه تو بعضی ازفاکتورا ازکمال بهتر نباشه کمترنیی
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۲:۵۹
پاسخ
8
40
مهدی
حیف احمد
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۳:۴۲
پاسخ
6
22
مسلم
اقای برانکو فقط با گذاشتن ماهینی و ربیع خواه باعث خنده ی حریفان میشه والسلام
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۴:۴۳
پاسخ
43
10
فربد666666
واقعا ربیع خواه خیلی پیشرفت کرده ماشاالله همینطور ادامه بده
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۳:۲۴
پاسخ
6
43
بنیامین
برام سخته قبول کردنه نبود نوراللهی واسه جام باشگاها.اما وقتی برانکو این تصمیمو گرفته حتما تدبیری پشتش بوده و هیچ نگرانی بابتش نیس
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۵:۵۸
پاسخ
5
33
علی
من نمیفهمم چچوریه که تو آسیا هم ربیع خواه ثابته و باید از بین مسلمان و بشار و کمال و فرشاد و نوراللهی یکی خط بخوره...حتما دلیلی داره وگرنه اگه یه مربی دیگه بود از بین اینا کسی رو که خط میزد ربیع خواه بود.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۷:۲۴
پاسخ
37
13
کیان
هیچ ترافیکی توی خط هافبک دفاعی نیست،لیگ قهرمانان که مثل لیگ ضعیف ایران نیست،به هیچ وجه ماهینی و ربیع خواه مناسب هافبک دفاعی برای لیگ قهرمانان نیستن و فقط کامیابی نیا گزینه قابل اعتمادیه و از سر ناچاری باید ربیع خواه رو کنارش گذاشت،وگرنه ماهینی اصلا نمیتونه هافبک دفاعی باشه
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۵:۴۰
پاسخ
11
37
محمدرضا
من تعجب می‌کنم میگن ماهینی در پست هافبک دفاعی خوب بوده در صورتی که بازی با پیکان مدام به راست می اومد و جایش خالی می شد. مطمئن باشید در بازیهای سخت مثل دربی برگشت پارسال ماهینی در این پست جواب نخواهد داد و باید از هافبک دفاعی تخصصی استفاده بشه.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۴:۲۵
پاسخ
6
42
پرهام
ماهینی اصن گذینه مناسبی واسه هافبک نیس
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۳:۰۴
پاسخ
11
44
فرشاد
هرچی برانکو بگه....ولی ماهینی توهیچ پستی تو پرسپولیس جواب نمیده ..جاش رو نیمکت
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۱:۳۰
پاسخ
36
26
فرهاد
دلیل خط خوردن نورالهی چی بوده ؟
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۰:۰۸
پاسخ
20
20
Tanha24
ربیع خواه خیلی خوبه..ولی واقعا دلیل اینهمه اصرار که همیشه ثابته نمیفهمم..ای کاش چرخشی بازی کنیم. بوستکس به اون بزرگی هر از گاهی رو نیمکته.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۹:۳۸
پاسخ
8
45
Red Emdadi
هرچی برانکو بگه آسیا صدای پای ارتش سرخ و می شنوی؟
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۷:۲۳
پاسخ
8
108