10 بازیکن به اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی برای پرشین کاپ دعوت شدند

10 بازیکن به اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی برای پرشین کاپ دعوت شدند

705
13:37
03 بهمن 1396
بازیکنان دعوت شده به تیم ملی فوتبال ساحلی جهت شرکت در مسابقات بین المللی پرشین کاپ مشخص شدند.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکنان دعوت شده به تیم ملی فوتبال ساحلی جهت شرکت در مسابقات بین المللی پرشین کاپ مشخص شدند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، دومین دوره از مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی Persian Cup با حضور تیم‌های ملی اسپانیا، اوکراین، آذربایجان و تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان از 7 الی 9 بهمن ماه در بوشهر برگزار می‌شود.

به همین منظور ملی پوشان از روز پنجشنبه (پنجم بهمن) عازم بوشهر می‌شوند و طبق اعلام سازمان جهانی فوتبال ساحلی تمرین رسمی تیم ها روز جمعه ششم بهمن برگزار می‌شود.

اسامی بازیکنان دعوت شده از سوی مارکو اوکتاویو جهت شرکت در مسابقات پرشین کاپ به شرح زیر است :

محمد احمدزاده، مصطفی کیانی، مسلم مسیگر، حمید بهزادپور، حسن عبدالهی، علی درویش متولی، محمد مرادی و علی میرشکاری، محمد معصومی زاده و سینا رحمتی.

گفتنی است مارکو اوکتاویو سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان که پس از کسب مقاوم سوم جام بین قاره ای در سال 2017 اردوهای بوشهر و تهران را در دستور کار ملی پوشان قرار داد، پس از برگزاری اردوها روز گذشته بنابر شرایط حاد شخصی پیش آمده برای وی و نیاز به حضور فوری در کشور‌، ایران را به مقصد برزیل ترک کرد و در مسابقات پرشین کاپ حضور نخواهد داشت.

به این ترتیب طبق صحبت های اوکتاویو و در پی تصمیم گیری کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی مقرر شد تا عباس هاشم پور مربی تیم که سابقه کاپیتانی تیم ملی و شش سال حضور به عنوان مربی در چندین دوره جام جهانی، قهرمانی آسیا و جام بین قاره‌ای جهان را در کارنامه خود دارد‌، مسئولیت هدایت ساحلی بازان در مسابقات پرشین کاپ را در دست داشته باشد.

لازم به ذکر است امیرحسین اکبری ملی پوش کشورمان به دلیل مصدومیت امکان حضور در رقابتها را نخواهد داشت.

 

2051

نظرات کاربران
محسن
پ پیمان حسینی چرا نیس؟
۰۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۴:۱۴
پاسخ
1
2