۱۲ بازیکن به اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتبال ساحلی دعوت شدند

۱۲ بازیکن به اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتبال ساحلی دعوت شدند

837
14:44
28 دی 1396
اسامی بازیکنان دعوت‌شده به اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان اعلام شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - اسامی بازیکنان دعوت‌شده به اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان اعلام شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان جهت حضور در دومین دوره از رقابت‌های بین‌المللی پرشین کاپ به میزبانی استان بوشهر و باشگاه پارس جنوبی از فردا (جمعه) در مرکز ملی فوتبال ایران برگزار خواهد شد.

با توجه به اینکه مسابقات قهرمانی آسیا (انتخابی جام جهانی 2019) سال آتی برگزار می‌شود، کادرفنی تیم ملی فوتبال ساحلی هدف‌گذاری خود برای مسابقات پرشین کاپ را بر مبنای ایجاد فرصت برای جوان‌های دعوت شده به تیم ملی بزرگسالان قرار داده است تا این بازیکنان در کنار تعدادی از باتجربه‌های دعوت شده به تیم، تجربه مناسبی از حضور در میادین بین‌المللی کسب کنند.

اسامی 12 بازیکن دعوت‌شده به اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران به شرح زیر است:

محمد احمدزاده، مسلم مسیگر، حسن عبدالهی، مصطفی کیانی، حمید بهزادپور، امیرحسین اکبری، محمد مرادی، علی میرشکاری، محمد معصومی‌زاده، سینا رحمتی، علی درویش و محمد داستان.

پس از پایان این اردو ، دو بازیکن از بین نفرات دعوت شده خارج خواهند شد تا در نهایت لیست 10 نفره تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان برای حضور در مسابقات پرشین کاپ که از 7 الی 9 بهمن برگزار خواهد شد، مشخص شود. این اردو تا دوم بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

 

2051

نظرات کاربران
علی
عشق است بچه های رودسر... اشالله مشکل سربازی سینا رحمتی حل بشه...یه بازیکن خیلی خیلی بهتر از احمدزاده
۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۷:۳۵
پاسخ
1
3