۱۶ دی تا ۱۴ بهمن؛ مهلت نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر

۱۶ دی تا ۱۴ بهمن؛ مهلت نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر

4653
17:03
29 آذر 1395
رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت: نقل و انتقالات نیم فصل از تاریخ ۱۶ دی آغاز می‌شود و تا ۱۴ بهمن ماه ادامه دارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت: نقل و انتقالات نیم فصل از تاریخ ۱۶ دی آغاز می‌شود و تا ۱۴ بهمن ماه ادامه دارد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، فریبرز محمودزاده در مورد تاریخ آغاز نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر و لیگ دسته اول گفت: نقل و انتقالات نیم فصل از تاریخ ۱۶ دی تا ۱۴ بهمن است و به مدت چهار هفته ادامه دارد. در این بازه زمانی تیم های لیگ برتری و لیگ دسته اولی می توانند هر تعداد بازیکن که بخواهند از فهرست خود خارج کنند اما حداکثر ۶ بازیکن جدید می توانند به خدمت بگیرند.

رئیس کمیته نقل وانتقالات سازمان لیگ خاطرنشان کرد: در فهرست تیم های لیگ برتری  ۱۸ بازیکن آزاد، ۹ بازیکن زیر ۲۳ سال و ۶ بازیکن زیر ۲۱ سال حضور دارند اما در تیم های لیگ دسته اولی ۲۱ بازیکن آزاد، ۹ بازیکن زیر ۲۳ سال و ۶ بازیکن زیر ۲۱ سال حضور دارند.

محمودزاده با اشاره به حضور بازیکنان تیم های رده پایه عنوان کرد: بازیکنان تیم های رده پایه فقط در بازه زمانی نقل و انتقالات نیم فصل می توانند جا به جا شوند و اینگونه نیست که در تمام طول نیم فصل دوم بازیکنان تیم پایه بتوانند جذب تیم جدیدی شوند. جذب بازیکن خارجی در لیگ دسته اول همچنان ممنوع است و در لیگ برتر هم همان سه بازیکن خارجی از سایر قاره ها و یک بازیکن آسیایی می توانند جذب شوند.

 

2051

نظرات کاربران
هتریک میکنه یا پاس میده؟
هوادارا پرسپولیس کبیر به هیچکی نیاز نداره مگه تا چند سال پیش حتی اسم عالیشاه نورالهی و... روشنیده بودین؟ پس ازرفتن کسی ناراحت نشین ودنبال اومدن کسی هم نباشین مطمن باشین باحمایت ما هوادارا پرسپولیس امسال قهرمانه و به امید خدا مهدی امسال دیگه هتریک میکنه پاس نمیده!!!!
۳۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۴۶:۱۰
پاسخ
6
11
پرسپولیس زلزله
اقای طاهری نیم فصل نقل و انتقالات باید رحیم زهیوی/سروش رفیعی/یک هافبک دفاعی ودوتا دفاع وسط خوب بگیری
۲۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۰:۲۲
پاسخ
22
23
سروش
جان لویجی بوفونم با مسی که هنوز تمدید نکرده با بارسا خوبنااا بونوچی هم حیف شد تمدید کرد خب خب زلاتان چی ؟؟؟اونو نمیخوای واسه زخیره طارمی؟؟خخخخخخخخ
۳۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۳۱:۴۱
15
11
بی نام
سروش گفته اول خارج و اگه نشد تراکتور پس به گزینه های دیگه فکر کنین که دستتون نمونه تو پوست گردو
۲۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۳:۱۷
8
5