2 فریم از پنالتی جنجالی پرسپولیس؛ خطا بود؟

2 فریم از پنالتی جنجالی پرسپولیس؛ خطا بود؟

25623
18:50
18 آذر 1397
دو فریم از پنالتی جنجالی پرسپولیس را مرور می‌کنیم.

به گزارش وبسایت نود، فقط سه دقیقه به پایان بازی سرنوشت‌ساز پرسپولیس و سپاهان زمان باقی مانده بود که اتفاقی جنجالی درون محوطه جریمه تیم میزبان رخ داد. در صحنه‌ای که کی‌روش استنلی و جلال حسینی به هوا پریدند، سیدجلال به توپ ضربه زد و توپ به دست کی‌روش برخورد کرد. دست کی‌روش برای به هوا پریدن ظاهرا از حالت طبیعی خارج شده بود و همان طور که در فریم زیر مشخص است، دست مهاجم سپاهان زیادی باز بود.

البته محل بحث و جدل سپاهانی‌ها، لحظاتی قبل از این فریم است. جایی که از نظر آن‌ها، منشا با دست و زانو به خالد شفیعی فشار آورد و او را با خطا سرنگون کرد. سپاهانی ها معتقدند ابتدا باید خطای منشا اعلام می‌شد.

14001

نظرات کاربران
علی
فشار منشأ در حد پنالتی نبود بازیکن سپاهان خودش انداخت که خطا بگیره جوری خودش انداخت که انگار تیرآهن هجده خورد به کمرش
۱۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۵:۱۷
پاسخ
7
12
حمید
دقیقه58 خطا روی علیپور
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۵:۳۶
پاسخ
253
307
MEHDI
فغان از فغانی این بود بهترین داور ایران متاسفم
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۴:۱۱
پاسخ
323
362
آزاد
توپی که به دست خورد کاملا پنالتی بود(پنالتی هایی که علیه آلمان در یورو گرفته شد رو به یاد بیارید) اما صحنه قبلش هم منشا به شکل کاملا واضحی روی بازیکن سپاهان خطا کرد. نظر من بود.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۲:۰۲
پاسخ
144
426
Ali
این دست گذاشتن در حدی نبود که شفیعی رو سرنگون کنه! ایشون شیرجه رفتن! وگرنه مدافعان سپاهان ده بار اینجوری روی کرنر ها دست گذاشتن روی بدن پرسپولیسی ها، فقط پرسپولیسی ها اینجوری شیرجه نرفتن!!! اگر این خطا بود، پس پرسپولیس ده تا پنالتی از این بازی طلب داره بخاطر دست گذاشتن و هل دادن بازیکن های سپاهان روی کرنرها!!!
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۶:۵۵
پاسخ
383
373
حامد۲۴
صحنه دقیقه هشتاد و هفت و خطای نیازمند رو علیپورم بزارید که نگرفت
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۴:۵۳
پاسخ
226
241
مری
اگه بخوان خطای منشارو بگیرم روتین حرکات اونم توهجده اونم رو ضربه کرنر که هر بازی باید ده تا پنالتی گرفته بشه کشمکش تو هجده قدم واسه کرنری تو همه بازیاس
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۴:۰۷
پاسخ
130
220
رضا
100درصد
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۲:۲۴
پاسخ
76
86
ارتش سرخ اسیا ذرحسرت قهرمانی اسیا
خیلی جالبه فقط انچه دیده بیان کرده رای و بررسی نکرده
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۲:۰۲
پاسخ
101
139
B جنبه
بنازم به برانکو که نشون داد تواناییش بیرون از زمین بیشتره تا توی زمین!
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۰:۳۹
پاسخ
234
237
اهوازسرخ
فوتبال با والیبال وتنیس فرق داره ضمنافغانی پنالتی روی عالیشاه رونگرفت وکیروش روکه باآرنج سیدروزد اخراج نکرد
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۰:۰۶
پاسخ
187
185
رضا
واقعا فرافکنی برانکو چقدر خوب جواب میده ... هم داوری تراکتور و هم سپاهان باعث شده تیم محبوب بدون باخت بمونه
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۸:۵۹
پاسخ
185
247
سحر
اگه قرار بود اینو خطا بگیره بیست تا خطا تازه از این شدید تر در طول بازی اتفاق افتاد که نگرفت من مطمئنم اگر هم دیده بود اینو خطا نمیگرفت چون باید بقیه خطاهای این مدلی هم میگرفت دیگه
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۷:۵۰
پاسخ
123
117
بهروز
سود و ضررهای پرسپولیس را از داوری بررسی کردم هم سود برده هم ضرر کرده در کل تا بازی امروز 2 امتیاز سود برده ! 2 امتیاز عادیه در 14 مسابقه در همه جای دنیا همینطوره. هنوز نیم فصل تموم نشده به قهرمان نیم فصل هم جام نمیدن. و اشتباهات داوری همچنان خواهد بود ممکنه ورق برگرده مثل فصول قبل اشتباهات به ضرر پرسپولیس بشه در آخر . مث فصلی که با استقلال خوزستان هم امتیاز شد و به لطف بروز نبودن قوانین فدراسیون قهرمانی را به استقلال خوزستان دادند در حالی که در همه جای دنیا وقتی امتیازات برابر میشه به بازی رو در رو نگاه می کنند اینطوری از تبانی هم جلوگیری میشه. طبق قوانین فیفا پرسپولیس قهرمان اون فصل بود اما ... گذشته از این بروز نبودن فدراسیون ، اشتباهات داوری اون موقع به ضرر پرسپولیس شد اگر یکی از بازی ها بدون اشتباه داوری بود فقط یک بازی فقط یک امتیاز! پرسپولیس قهرمان میشد. پس نتیجه گیری غیر منطقی نکنید که هوای پرسپولیسو دارند. تا زمانی که انسان داور مسابقاته همین اشتباهات خواهد بود به امید روزی که تکنولوژی بیاد و بخش عمده ای از اشتباهات داوری را خنثی کنه.
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۷:۴۳
پاسخ
134
131
مصطفا
دیگه اسم این تیم رو کاملاً باید عوض کنید شااااانسپولیس... یه ستاره دیگه هم بزنید برای شانس های پیاپی تون...
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۵:۱۷
پاسخ
216
242
milad
کل 90 دیقه بازی دست پرسپولیس بود یه نصفه توپ اومد رو دروازه پرسپولیس بعد ما خوش شانسیم. عزیزم پماد رو از داروخونه تهیه کن
۱۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۵:۰۸
187
183