۲۲ شهریور آخرین فرصت پرسپولیس، استقلال و سپاهان برای شفاف‌سازی

۲۲ شهریور آخرین فرصت پرسپولیس، استقلال و سپاهان برای شفاف‌سازی

946
12:44
19 شهریور 1393
وبسایت رسمی برنامه نود - سازمان لیگ برتر فدراسیون فوتبال ۲۲ شهریور را آخرین فرصت برای شفا‌ف‌سازی مالی باشگاه‌های متخلف اعلام کرد. به گزارش وبسایت نود، پس از بررسی اسناد مالی باشگاه‌های لیگ برتری و تشخیص عدم مغایرت اسناد 12 باشگاه با قانون شفاف‌سازی، 4

وبسایت رسمی برنامه نود -  سازمان لیگ برتر فدراسیون فوتبال ۲۲ شهریور را آخرین فرصت برای شفا‌ف‌سازی مالی باشگاه‌های متخلف اعلام کرد.

به گزارش وبسایت نود، پس از بررسی اسناد مالی باشگاه‌های لیگ برتری و تشخیص عدم مغایرت اسناد 12 باشگاه با قانون شفاف‌سازی، 4 باشگاه استقلال، پرسپولیس، پیکان و سپاهان به عنوان باشگاه‌هایی که در بحث شفاف‌سازی تخلف داشته‌اند مشخص شدند.

سازمان لیگ برتر فوتبال در تاریخ 12 شهریور موارد تخلف این باشگاه‌ها را به آنها اعلام کرد که در این میان باشگاه پیکان ظرف 72 ساعت جوابیه و مستندات خود را به سازمان لیگ ارسال کرد اما 3 باشگاه استقلال، پرسپولیس و سپاهان تاکنون پاسخ مستند خود را به این سازمان اعلام نکرده‌اند و تا پایان وقت اداری 22 شهریور فرصت دارند که این کار را انجام دهند.

در صورت عدم ارسال مستندات هر کدام از این سه باشگاه تا موعد تعیین شده تخلفات آنها جهت تصمیم‌گیری و اقدامات انضباطی به اطلاع هیئت رئیسه سازمان لیگ خواهد رسید.

1140

نظرات کاربران