28 بازی و فقط یک برد؛ پروفسور بیگانه با کامبک

28 بازی و فقط یک برد؛ پروفسور بیگانه با کامبک

12341
16:21
26 فروردین 1397
برانکو شاید نتوانسته نقطه ضعف تیمش را برطرف کند اما در هر فصل تلاش کرده تا تعداد بازی‌هایی را که در آنها گل اول را دریافت می‌کند کمتر شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - گل اول را بزن و امتیاز بگیر، شعار اصلی حریفان پرسپولیس از زمان حضور برانکو در این تیم بوده است. 

به گزارش وب‌سایت نود، کامبک این روزها نقش ویژه‌ای در فوتبال بازی می‌کند. واژه‌ای که بارسای بزرگ را از لیگ قهرمانان اروپا حذف کرد و چیزی نمانده بود که همین بلا را سر رئال هم بیاورد. در دنیای فوتبال بعضی از مربیان متخصص کامبک هستند و بعضی دیگر با آن کاملا بیگانه هستند. برانکو از آن دسته مربیانی است که در ایران نشان داده با برگرداندن نتیجه در یک بازی رابطه چندان خوبی ندارد. نقطه ضعف پرسپولیس این فصل را شاید همه بدانند که این تیم، در هر بازی که گل اول را دریافت کرده برنده از زمین خارج نشده است اما اگر یک فصل را نشود معیار قضاوت قرار داد در دوران مربی‌گری برانکو در پرسپولیس هم این نقطه ضعف را میشه دید.

 لیگ چهاردهم: برانکو در اولین فصل حضورش در لیگ برتر ایران یک بار گل اول بازی را خورد و در پایان نود دقیقه بدون امتیاز زمین را ترک کرد.

لیگ پانزدهم: برانکو تنها بردش را پس از دریافت گل اول در این فصل بدست آورد. فصلی که در این زمینه بدترین سال سرمربی کروات بود. او در این فصل در 9 بازی گل اول را دریافت کرد. یک برد، 4 مساوی و 4 باخت نتایجی بود که در پایان این باز‌ی‌ها بدست آمد. کامبک 10 نفره پرسپولیس مقابل سیاه جامگان، اولین و آخر کامبک برانکو بعد خوردن گل اول در ایران بود.

لیگ شانزدهم: برانکو شاید نتوانسته این نقطه ضعف را برطرف کند اما در هر فصل تلاش کرده تا حداقل تعداد بازی‌هایی که گل اول را می‌خورد کمتر کند. در لیگ شانزدهم او در 6 بازی گل اول را خورد و سه مساوی و سه باخت ثبت کرد.

لیگ هفدهم: تا این‌جای فصل پرسپولیس در 5 بازی گل اول را خورده است و دو مساوی و سه باخت در این 5 بازی داشته است.

قطعا این نقطه ضعف بیش از همه می‌تواند در بازی‌های حذفی به یک تیم ضربه بزند. همان اتفاقی که برای پرسپولیس هم افتاده و این تیم برخلاف لیگ برتر در جام‌حذفی هیچ‌گاه موفق نبوده است.

 جام حذفی لیگ پانزدهم: یک بازی مقابل ذوب‌آهن که این تیم گل اول را زد و نتیجه آن حذف پرسپولیس بود.

 جام حذفی لیگ شانزدهم: یک بازی مقابل قشقایی که اتفاق مشابهی رقم خورد و این بار پرسپولیس بعد از تساوی در زمان قانونی بازی در ضربات پنالتی حذف شد.

در آسیا هم اوضاع برای پرسپولیس به همین منوال است. در سال 2015 پرسپولیس دو بازی گل اول را خورد و هر دو بازی را باخت و در سال 2017 از دو بازی، یک باخت و یک مساوی نصیبش شد و در این فصل هم در یک بازی و یک باخت کارنامه برانکو در بازی‌هایی بوده که گل اول را دریافت کرده است.

در کل می‌توان گفت از زمان ابتدای حضور برانکو در لیگ برتر ایران تیم او در 28 بازی که گل اول را دریافت کرده فقط یک بار پیروز شده است. آماری عجیب که بزرگترین نقطه ضعف تیم برانکو محسوب می‌شود و احتمالا او به همین دلیل فصل به فصل بازی تدافعی‌تر و بدون ریسک‌تر را در دستور کار تیمش قرار می‌دهد.

 

30388

نظرات کاربران
جواد
بارفت طارمی رامین و سروش زهر این تیم کم شده
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۴:۲۵
پاسخ
8
23
محدحسین
پس الاهلی چی بود دو هیچ عقب بودیم شد دو دو بازی برگشتم همینطور یک یک بود شد سه یک دوستان شیشتقلالی کامبک فقط کامبک بازی با العین انتقامم که نگم براتون..خخخخ ادمین جان قربون دستت
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۴:۲۵
پاسخ
16
28
مسعود گل باشی
معنی کامبکم فهمیدیم خخخخ خدایا شکرت
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۸:۱۴
12
12
Abedi
متخصصین کامبک نیستن مگه ؟؟؟؟ قرار بود مقابل الهلال برگردن به بازی نمیدونم چرا 6 تا خوردن
۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۵:۰۹
پاسخ
26
13
مسعود گل باشی
قرار بود بازی برگشت با الهلال کامبک بزنن برای همین کامبک پولیس واقعا برازندشونه خخخ
۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۱:۱۵
پاسخ
66
41
خطاب به گل باشی
شیش باشی قراربودشمامقابل العین کامبک بزنیدانتقام بگیرید7گل ههه
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۴:۵۲
9
25
NIMA
همون کامبک ایمون زائد کافیه
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۰:۴۵
14
40
وحید
با مساوی انتقام شیش تا رو گرفتنو عشق است.
۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۶:۱۵
13
32
Ebi
هر وقتم گل اولو زده بعدش سه تا خورده مثل دربی ۸۴ و بازی با الریان قطر
۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۰:۳۴
پاسخ
69
37
M.Z
عجبا ..!؟! نکته جالبی بود ...! این همه بازی ، در چندین سال پیاپی ، و نتیجه تمام بازی هایی که تیم ، گل اول رو خورده یا باخت و یا نهایتا ، مساوی بوده ...!!! الحق که نقطه ضعف بزرگی هست و امیدواریم برانکو بتونه در مقابل حرفان آسیایی این نقیصه رو جبران کنه ، و تیم ، گل اول رو دریافت نکنه ..؛ به امید موفقیت همه نماینده های ایران عزیز در آسیا : انشالله
۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۳:۳۲
پاسخ
7
66
جعلی ترین قهرمانه تاریخ
هرچی برانکو بگه.خخخخخخ
۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۹:۵۰
پاسخ
89
49
saman ebrahimi
نه پس هر چی شوفر بگه اخه 4 تا برد براتون اورده خخخخ
۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۹:۴۷
19
35
سعید
عه میبینم که به این نظر دیسلایک دادین هواداری عزیز. به غیرتتون برخورد که شعار هر چی برانکو بگه مون رو دارند مسخره میکنند؟ چندین هفته س که خوشی زده زیر دلمون و برانکو رو هدف قرار دادیم و داریم میکوبیمش. کمترین تاوان این اشتباه جمعی، همین دشمن به شادیه که تو کامنت بالا میبینیم. بالا رفتن استرس تیم و بازیکنا، دلزدگی برانکو و بازیکنا از هوادارا، شکاف بین تیمو هوادارا و در نتیجه کلی حاشیه دیگه که تیمو از بین میبره تاوانای دیگه ایه که اگه ادامه بدیم باید بپذیریمشون.
۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۶:۵۴
20
28
AMIR
جدا از تمام موفقیتا و خصلت های خوبی که برانکو داره من به شخصه از منم منم کردناش اصلا خوشم نمیاد,خیلی خودشو قبول داره و اصلا به حرف و انتقاد کسی اهمیت نمیده فقط تو حرف میگه که انتقاد پذیره ولی اصلا نیست... کسی که واقعا به تواناییش ایمان داشته باشه هیچوقت از خودش تعریف نمیکنه(تعریف از خود فقط باس تو خلوت خودت باشه تا بهت انگیزه بده) پروفسوری که تو بعضی مواقع تصمیمات خارق العاده ای از حیث عجیب بودن میگیره که همه هوادارارو تو شوک میبره و لجبازیاش مارو داره به جنون میکشونه...! و اینکه اون هواداری که داری الان از ربیع خواه حمایت میکنی,دمت گرم ولی این حمایت رو چرا قبل پارگی رباط صلیبیش نمیکردی و مدام فحشش میدادی و مقصر بلامنازع باختای تیم میدونستیش؟؟ واقعا حیرت انگیزه که الان دارین میگین دو ساله تمدید کنن باهاش... (مصداق بعد مرگ عزیز شدنه)
۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۷:۳۷
پاسخ
34
76
afshin
دوست عزیز باحرفات موافقم ومعتقدم برانکو مربی بزرگی نیست وفقط تولیگ ایران به دلیل ضعیف مربیان وطنی ونبود مربیان طراز اول دنیاست که تونسته خودی نشون بده .درسطح ملی هم 2006 یادمونه که چه برسر بهترین تیم تاریخ ایران آورد والانم بالجبازی کردن باکیروش دنبال بزرگ کردن خودشه وتنهافکری که داره تصاحب به ناحق صندلی کیروش بزرگه
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۷:۵۱
37
19
علیرضا
هیچ شکی در این نیست که شما پرسپولیسی نیستی. یا حرفت کاملا مغرضانه هست یا کاملا فوتبالی نیستی دوست عزیز. فکر میکنید چرا به برانکو میگن جنتلمن؟ برعکس حرف شما هیچوقت دیده نشده برانکو از خودش تعریف کنه و در عوض تا دلت بخاد از بازیکنا و تیمش همیشه تعریف کرده. در نقطه مقابل تعداد زیادی مربی داریم که مصداق حرف شما قرار میگیرن. مثلا مربی داریم که میگه من به فلان تیم اومدم که دیگه فلان تا گل نخوره. یا مربی داریم به بازیکناش میگه در حد فلان بازیکن هم نیستن. یا داریم که حتی از قرار ملاقات با چندتا مربی بزرگ هم نمیگذره و اونا رو هم توی صورت مردم میکوبه و مثلا بهش افتخار میکنه.
۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۱:۲۴
29
29
ساوالان
خیلی ساده است تیمها جلوی پرسپولیس اتوبوسی دفاع می کنند تا گل نخورند و به یک امتیاز هم قانع هستند وای به روزی که یک گل به زنند دیگه با چنگ دندان دفاع می کنند
۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۳:۱۷
پاسخ
52
93