4میلیارد و یازده علامت سوال در لیست بدهی‌های استقلال؛ بمب‌های ویرانگر

4میلیارد و یازده علامت سوال در لیست بدهی‌های استقلال؛ بمب‌های ویرانگر

51789
18:59
15 مرداد 1397
در لیست طولانی بدهی‌های استقلال، دیدن نام چند نفر شاید داغ دل طرفداران تیم را تازه کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - در لیست طولانی بدهی‌های استقلال، دیدن نام چند نفر شاید داغ دل طرفداران تیم را تازه کند.

به گزارش وب‌سایت نود، لیست طلبکاران باشگاه استقلال رسانه‌ای شده و حاوی نکات جالب زیادی است. از بازیکنانی که طلب‌های عجیب و غریب دارند تا مالیات چند ده میلیاردی و اعداد و ارقام دیگر. در این میان اما شاید حضور بازیکنانی که نتوانستند در استقلال کارایی خاصی داشته باشند و تنها ضرر مالی روی دست مدیران این تیم گذاشته‌اند بیش از همه ناراحت‌کننده باشد. بمب‌هایی که آمدند و رفتند و مدت زمان حضورشان هیچ نکته مثبتی نداشت اما رفتن‌شان مترادف بود با ضرر مالی برای باشگاهی که پولش از بودجه‌ای محدود پرداخت می‌شود. آن‌ها در زمان حضور در استقلال، پول زیادی گرفتند و پس از جدایی‌شان هم استقلال، هنوز مبالغ سنگینی به آن‌ها بدهکار است.

امین حاج‌محمدی: بازیکنی که زمان مظلومی به استقلال پیوست و در زمان منصوریان جدا شد. او عملکرد خوبی در استقلال نداشت و اوج عملکرد او در بازی استقلال و تراکتورسازی لیگ پانزدهم بود. استقلال برای قهرمانی در لیگ پانزدهم نیاز به برد در دو بازی پایانی فصل داشت. بازی مقابل تراکتورسازی یکی از این بازی‌ها بود که حاج‌محمدی با دو اشتباه بزرگ سه امتیاز این بازی و جام را از آبی‌ها گرفت. او یک میلیارد و صد و پنجاه میلیون از استقلال طلبکار است.

مجتبی جباری: جباری که خوب بلد بود مطالباتش را از استقلال بگیرد فقط آخرین قراردادش را از آبی‌ها طلبکار است. قراردادی که تنها در ازای 170 دقیقه باید پرداخت شود. شاید در این اتفاق بیش از این که منصوریان یا جباری را بتوان مقصر دانست تقصیر را باید گردن مدیرانی انداخت که با ناشی‌گری باعث شدند کمیته انضباطی حق را به این بازیکن بدهد. او 417 میلیون از استقلال طلب دارد.

احمد جمشیدیان: هر چقدر آمدنش به استقلال پرسروصدا بود حضورش در این تیم بدون هیچ اتفاق و سروصدایی انجام شد. تنها 8 بازی و این سوال همیشگی که او برای چه به استقلال آمد و برای چه 536 میلیون هنوز به او بدهی دارند؟

پرو پئیچ: او را مظلومی به استقلال اورد و قرارداد او اینقدر حاشیه داشت که حتی وزارت ورزش هم به قرارداد او ورود کرد. بازیکنی بی‌کیفیت با قرارداد آنچنانی و طلب 482 میلیونی برای مدیران فعلی.

حسین کنعانی‌زادگان: پرسپولیس به او 450 میلیون پیشنهاد داده بود اما استقلالی‌ها با چند برابر قیمت او را جذب کردند. او در نهایت بعد از چند بازی بد و مصدومیت از استقلال جدا شد و بیش از مبلغ پیشنهادی پرسپولیس یعنی 480 میلیون طلب روی دست استقلال گذاشت.

محمدمهدی نظری: او جزو بازیکنان عجیب و کم اثری است که قلعه‌نویی در سال‌های آخر جذب می‌کرد. بازیکنی با 226 میلیون طلب.

میلاد نوری: با حاشیه‌‌های زیادی آمد و با 225 میلیون تومان بدهی رفت.

علیرضا نیکبخت واحدی: لیگ سیزدهم که از لیگ بیرون مانده بود به استقلال برگشت و حالا 180 میلیون طلب دارد.

غلام‌نژاد، بائو و عباس محمدرضایی سه خرید ناکام قلعه‌نویی در لیگ‌های دوازدهم و سیزدهم با مجموع 370 میلیون طلب.

در این لیست قلعه‌نویی و منصوریان حضور پررنگی دارند و دو بازیکن هم سهم پرویز مظلومی است.

جمع این بدهی‌ها بیش از 4 میلیارد تومان است برای بازیکنانی که بودن آن‌ها هیچ تاثیری در سرنوشت استقلال نداشته اما نبودن آنها، می‌توانست کمی از این رقم عجیب و غریب کمتر کند.

 

30388

نظرات کاربران
عادل
حالم از نیکبخت یه جورایی میشه!!! نمک خورد نمکدون شکست آخرش طلبکارم شده!!!
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۷:۳۱
پاسخ
10
4
Dj.sp
این بازیکن خارجی که مصدوم بود اوردید فصل پیش کلا بازیم نکرد اسمش چی بود ؟!؟ قرارداد چقدربود ؟!
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۰:۳۱
پاسخ
4
10
مسعود گل باشی
ژوه گولج و اوکرانیا چی شدن چند ثانیه بازی کردن؟
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۶:۵۵
13
2
Ali
فقط كنعاني كمپاني خخخخخ الان كسي مي دونه اصلا كجا هست؟
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۵:۱۰
پاسخ
5
25
Asad
نابود کردن بدبختو یه بازیکن در حد تیم ملی رو بردن استقلال خاکسترش کردن رفت.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۲:۰۱
3
13
Fahim
حسین کنعانی‌زادگان: پرسپولیس به او ۴۵۰ میلیون پیشنهاد داده بود اما استقلالی‌ها با چند برابر قیمت او را جذب کردند این دفعه اول نبود ودفعه اخر هم نبود که استقلال با چند برابر کردن مبلغ پیشنهاد پرسپولیس به بازیکنای مد نظرش بازیکنایی رو که پرسپولیس پیشنهاد میده بهشونو دست میذاره روش هر سال چشمشون به اینه که پرسپولیس به کدوم بازیکن پیشنهاد میده برن با چند برابر قیمت بگیرنش
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۶:۰۸
پاسخ
6
23
محمدرضا
4 میلیارد؟ اندازه ی نصف گولچ و دوتا اوکراینی ها هم نمیشه. اما اینجا استقلاله و مدیرا باید بدونن ما مثل سوگلی پولهای بی حد و اندازه وبدون دردسر و پیگیری نداریم... مربی ها هم مخصوصا داخلی ها باید بابت بازیکنانی که جذب میکنن پاسخگو باشن. البته به نظرم قلعه نوعی تقصیری نداره چون یادمه تمام خواستش از مدیریت یک دفاع چپ به نام زنید پور یک راست به نام رضاییان و یک بازیساز به نام بختیار رحمانی بود که مدیریت هیچکدومو براش نمی خرید و مجبور بود مثل الان نیمکتو با جوونای 18 ساله آکادمی پر کنه.
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۲:۰۰
پاسخ
26
13
amir
ممنون از دوستان مدیر...
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۹:۳۴
پاسخ
3
24
sina
وای نظری ! فاجعه قرن باشگاه استقلال
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۶:۰۲
پاسخ
7
28
mori titan
چرا تاثیر نداشتن بازیکنانی مثل جمشیدیان، رامین محرم نژاد، محمد مهدی نظری، میثم بائو و ..... خیلی تاثیر گذار بودن البته سال قبل از اومدنشون به شیشتقلال
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۲:۴۵
پاسخ
12
44
محمد
الان میان میگن وزیر پرسپولیسی این جماعت کلا با همه فرق دارن خخخخ
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۹:۱۷
پاسخ
14
41
باخداباش وپادشاهی بکن
ایناتازه همونایی هستن که رسانه ای شدن تازه بقیه شون هم هستن انایی که میلیاردی طلب دارن مثل نکونام اندو ووووووحالاهی بگین وزیرپرسپولیسیه
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۵:۰۶
پاسخ
12
40
ahmad
رقم قرار داد بازیکنا کاری به سرمربی نداره مدیران استقلال مثل همین الان بی کفایت و بی دانش هستن که یه قیمتایی به بازیکنا پیشنهاد میکنن که ارزشش رو ندارن / هر سال ما شاهد این هستیم که هر تیمی میخواد با یه بازیکن قرارداد ببنده یهو یه شبه به ندای قلبش گوش میکنه و مسیرشو به سمت استقلال کج میکنه / ببینید حتی حاضر شدن شفر 150 هزار دلاری رو با 1میلیون دلار بخرن یا برای تیام بسته پیشنهادی 10 میلیارد تومنی میفرستن / همین الانم تبریزی ارزش یک میلیارد و هشتصد میلیون پول رضایت نامشو نداشت مبلغ قراردادش که بماند / ایشونم دو سال دیگه میره توی لیست طلبکارای این باشگاه / مشکل استقلال اینه که هر مدیری از این تیم میره با کلی فوحش و حیا کن رها کن و کلی حاشیه جدا میشه و مدیر بعدی که میاد با کلی ناز و عشوه و رانت و شرط و شروط و قول مساعدت از وزارت خونه میاد و ترسی از خرج کردن نداره چون وزارت خونه رو پشت خودشون میدونن و فقط میخوان در شروع مدیریتشون جو باشگاهشونو آروم کنن که هوادارا بگن این یکی دیگه خیلی استقلالیه و تاجیه و .... خودتون ببینید همیشه روال تغییر مدیریت تو این باشگاه همینجور بوده ... و السلام ... ادمین جان ؟
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۰:۱۱
پاسخ
8
42
علیرضا
همش واسه زمان قلعه نویی هست که بدون هدف و منطق خرید میکرد
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۸:۰۲
پاسخ
27
17
ali
یه دونه ژوزه ی بی خاصیت اوردن د ه میلیارد ضرر داشت این فقط یه دونشه
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۶:۳۶
پاسخ
44
24
Ali
فقط اونجاییش که می‌گه پرسپولیس ۴۵۰ میلیون به کنعانی پیشنهاد داده بود اما استقلال چند برابر بیشتر ⁦:-)⁩
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۳:۱۳
پاسخ
15
53
پرسپولیسی
به نظر شما پرسپولیس نمیتونست به کنعانی زادگان رقم بیشتری رو پیشنهاد بده که جدا نشه و بمونه. اما اینکارو نکرد چرا ؟ چون پرسپولیس تیمشو بر اساس نیازهای مربیش (برانکو) و بودجه ای که داره میبنده نه میل و خواست دلالها . پرسپولیس تا زمان رویانیان درگیر همین مشکلات بود و به دوستان استقلالی حق میدم ناراحت باشن . اما انصاف داشته باشید واقعا وزارت به استقلال کمک بیشتری میکنه یا پرسپولیس؟ از روی خرید ها در این چند سالی که برانکو و طاهری و گرشاسبی هستن قضاوت کنید
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۱:۰۰
پاسخ
17
60