4 مرهم برای یک زخم؛ الما آخرین امید کرانچار

4 مرهم برای یک زخم؛ الما آخرین امید کرانچار

14205
18:11
10 دی 1396
کرانچار در هفده مسابقه لیگ به چهار دروازه‌بان مختلف بازی داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - کرانچار در هفده مسابقه لیگ به چهار دروازه‌بان مختلف بازی داد. 

به گزارش وبسایت نود، ضعف دروازه‌بانی در پرسپولیس از دروازه‌بانی به دروازه‌بان دیگر منتقل می‌شود. سپاهان فصل را با صدقیان استارت زد. ولی در سه بازی نخستی که او درون دروازه قرار گرفت، تیم کرانچار در همه بازی‌ها گل خورد. اتفاقی که منجر به نیمکت‌نشینی این دروازه‌بان شد. صدقیان دیگر بازی نکرد تا دو بازی مانده به پایان نیم‌فصل که دوباره به دروازه سپاهان برگشت. صدقیان حتی مقابل استقلا‌ل‌خوزستان هم نتوانست کلین‌شیت کرد و در بازی بعدی هم سه گل از استقلال خورد. یعنی این دروازه‌بان در پنج دیداری که به میدان رفت، بدون ثبت کلین‌شیت به طور میانگین در هر بازی دو گل خورد. 

لی‌اولیویرا دومین و اصلی‌ترین دروازه‌بان تیم کرانچار بود. گلری که در ده مسابقه لیگ این فصل حاضر بود. اولیویرا فصل را با دو کلین‌شیت استارت زد. میانگین‌ گل‌های خورده لی‌اولیویرا کمتر از نصف صدقیان بود. او در ده مسابقه، فقط 9 گل خورد. ضمن این که دقیقا در نیمی از مسابقات هم کلین‌شیت کرد. ولی دریافت سه گل از نفت آبادان منجر شد که کرانچار دور نام او هم خط قرمز بکشد و اولیویرا از سپاهان جدا شود. 

سپاهان نیم‌فصل دوم را با علی کی‌خسروی شروع کرد. دروازه‌بانی که روی ضربه ایستگاهی، توپی که ترابی به سمت موافق او شلیک کرده بود را گل خورد. اتفاقی که منجر به از دست رفتن دو امتیاز سپاهان شد. در نهایت این دروازه‌بان جون هم نتوانست فیکس باقی بماند و جایش را به دروازه بان تیم ملی سوریه داد. ابراهیم الما خرید زمستانی کرانچار بود و در دیدار این هفته مقابل پدیده درون دروازه تیم قرار گرفت. اتفاقی که منجر شد سپاهان بعد از پنج مسابقه، بالاخره کلین‌شیت کند. حالا کرانچار امیدوار است که جدی‌ترین نقطه ضعف تیم‌اش را پوشانده باشد. 

آمار دروازه‌بانان این فصل سپاهان

 

14001

نظرات کاربران
ali
من طرفدار سپاهانم ولی امار صدقیان فوق العاده افتضاحه مگه میشه گلر5تا بازی 10تا بخوره بازی با استقلال رو مخ بود انشالله عالما خوب باشه و مثل انتقام سنگینی که از پدیده گرفتیم از استقلال با گلهای بیشتر بگیریم از طرفدارای سپاهانم میخوام که حتما بازی بعدی با ذوب بیان ورزشگاه
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۲۸:۵۹
پاسخ
29
67