5 احتمال جذاب در قرعه‌کشی جام حذفی؛ از دربی تا تراکتور

5 احتمال جذاب در قرعه‌کشی جام حذفی؛ از دربی تا تراکتور

60760
15:53
14 آبان 1396
یک دربی دیگر در راه است؟ تراکتورسازی با استقلال بازی می‌کند یا پرسپولیس؟ تکلیف برزیلی‌های آبادان چه می‌شود؟ پاسخ همه این پرسش‌ها تا فرداشب داده می‌شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - یک دربی دیگر در راه است؟ تراکتورسازی با استقلال بازی می‌کند یا پرسپولیس؟ تکلیف برزیلی‌های آبادان چه می‌شود؟ پاسخ همه این پرسش‌ها تا فرداشب داده می‌شود.

به گزارش وبسایت نود، مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی فرداشب 15 آبان از ساعت 20 در استودیو صدا و سیما برگزار می‌شود. مرحله‌ای که بیشتر تیم‌های پرهوادار در آن حضور دارند و احتمالا مسابقاتی جذاب رقم می‌خورد. با توجه به این که قرار شده در هر مرحله تیم‌ها از نو قرعه‌کشی شوند و مانند قبل مسیرشان تا فینال مشخص نیست، حالا قرعه‌کشی‌های جام حذفی هم استرس خاص خودش را پیدا کرده است. در این مرحله تیم‌های استقلال، استقلال‌خوزستان، صنعت نفت آبادان، تراکتورسازی، گسترش‌فولاد، ایرانجوان بوشهر، خونه‌به‌خونه و برنده پرسپولیس و بادران حضور دارند.  

پنج مسابقه‌ای که فوتبالی‌ها در انتظار آن قرعه هستند.

دربی تهران:

تماشای چه فوتبالی لذت‌بخش‌تر از مسابقه دربی است؟ دیداری که خیل عظیمی از فوتبالی‌ها را درگیر خودش می‌کند. بازار کری را داغ می‌کند. به خصوص حالا که پرسپولیس در اوج قرار دارد و استقلال هم با مربی آلمانی آرزوهای بزرگی در سر دارد. ضمن این که این تک مسابقه است و در نهایت، قطعا یک طرف ماجرا از نتیجه پایانی خوشحال خواهند بود و طرف دیگر از جام حذفی کنار می‌رود. 

پرسپولیس - تراکتورسازی:

 اگر سه تیم پرطرفدار در ایران حضور داشته باشند، قطعا این دو تیم در آن جای خواهند داشت. این مسابقه چه در تبریز برگزار شود و چه تهران، حتما سرخ‌پوشانی هستند که سکوها ورزشگاه را پر کنند. ضمن اینکه دو تیم از نظر فنی هم شرایط خوبی دارند و می‌توانند مسابقه‌ای تماشایی رقم بزنند.  

این دو احتمال در صورتی رقم می‌خورد که پرسپولیس برنده بازی با بادران باشد. 

 استقلال - تراکتورسازی:

در شرایط عادی نباید دیدار دو تیمی که نصف صدرنشین‌ها، امتیاز کسب کردند و در جایگاه‌های نهم و یازدهم حضور دارند حساسیتی داشته باشد. ولی زمانی که پای استقلال و تراکتورسازی در میان باشد، دیدارشان با بقیه تیم‌ها هم جذاب است چه برسد به تقابل رو در رو. دو تیمی که نتایج خوبی نمی‌گیرند و همه امیدشان را به قهرمانی در جام حذفی بسته‌اند. هیچ کدام به سادگی میدان را ترک نخواهند کرد.

دربی تبریز:

فقط دو شهر هستند که در این مرحله دو نماینده دارند. اولی دربی تهران است که بیننده‌ای میلیونی دارد. شهر دوم هم تبریز است که هم تراکتورسازی را دارد و هم گسترش‌فولاد. در این صورت تماشای یک دربیِ دیگر، جذابیتی خاص برای تبریزی‌ها و به خصوص تراکتوری‌ها است.

جنوب و جنوب:

ایرانجوان و صنعت نفت آبادان هم مسابقه‌ای نیست که به سادگی از کنارش عبور کرد. دو تیم جنوبی با هوادارانی پرشمار که سال‌هاست در این سطح با هم مسابقه ندادند. در این مرحله استقلال خوزستان هم هست که با تماشاگرانی کمتر از این دو تیم. ولی هر فوتبالی در جنوب، جذاب و تماشایی است.  

 

14001

نظرات کاربران
mona
تراکتور...پرسپولیس..{} استقلال..ایرنجوان{} گسترش...نفت{} این قرعه در میاد....:)
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۷:۵۷
پاسخ
25
6
Tractuuur
الکلاسیکوی دیگر در راه است،تراکتور و استقلال،ولی کاش بازی تو تهران برگزار بشه،چون استقلال و پرسپوایس تو تبریز طرفدار نداره و بازی حساس نمیشه،تو تهران باشه نصف ورزشگاه مال تراختوره،پرسمولیس هم ببینیم میتونه از سد بادران عبور کنه یا نه؟؟؟
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۲۴:۲۲
18
15
فقط تاج
پرسپولیسیا خودشونم میدونن ک دربی رو با شانس بردن و داوری ...ولی فعلا بزن ببینن بادران رو میبرن خخخ ..تا بعد امسال استقلال قهرمانه بدون شک ..خیلی دوست دارم یه دربی ببینم اونم واسه انتقام ...ب امید یه دربی دوباره
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۷:۱۷
پاسخ
23
10
همدانی
تراکتور به عنوان اولین وآخرین فینالیست حذفی یه پای فینال امساله ولی خدا کنه مثل پارسال در اون ورزشگاه برگزار نشه نه نور کافی داره نه چمن خوب ونه امکانات مناسب !
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۲:۳۶
پاسخ
20
17
محمدپارسا
خاطره العین رو الهلال زنده کرد خودش رفتوبرگشت 6 تا خوردین ما تویه بازی خوردیم درست حداقل بازی رفتو بردیم اینم به کنار هر6 تا گلو از یه تیم خوردیم شما ک از یه بازیکن 5تا خوردین خخخخ اینم به کنار اون آسیاس اخرین تقابل جام حذفی ک دربی باشه خاطرش زنده میشه ده دقیقه 3 گل(فرهاد شریفات و پاس های مجتبی)اخیییی خخخخخخخ
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۰:۰۹
پاسخ
24
10
.... یاشاسین
با هرکسی بیوفتیم باید ببریم ...پس خطر ناک هستیم همه دستا بالا
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۸:۴۰
پاسخ
25
12
تاج سرم اس اس
وای چه رویی دارند دربی 85که تو قوطی بودین
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۶:۰۸
پاسخ
24
10
66
تیم 6در4درقوطی بودولی حیف شوتهای سرکش بشاروکمال وموقعیتهای دیگرنرفتن توگل الان بلبل زبون نبودین
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۲۶:۲۴
6
18
سعید اورمیه
یاشاسین تراکتور دیگه از این به بعد همه بازی ها جذاب و بزرگه تو حذفی ایشلا با یحیی قهرمانیم
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۴:۱۵
پاسخ
25
19
محسن سعیدپور
امیدوارم دربی بشه که باز هم بشار یک تنه کل شیشتقلال را دریبل کنه خخخ
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۱:۵۶
پاسخ
27
50
ج شیشتایی بالایی
شما اول به قائدی بگوبه پیراهن تیمت بی احترامی نکنه وبا دمپایی نیادسرتمرین ترس از قائدی هههههه
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۰:۲۰
4
20
سارا اس اسی
بترس که قائدی دیگه تو ترکیبه
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۴:۴۷
31
6
Ali
پرسپولیس صعود کرده مگه؟ اگه داور حیدری باشه اره
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۲:۴۱
پاسخ
51
28
اس دق لال
آخ جووووون دربی
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۳:۲۷
پاسخ
11
46
اندی
ایشالا یه دربی سرخابی داشته باشیم ، تا یه درس عبرت دیگه به این ششتایی ها بدیم واسه سرورشون کری نخونن ، اونم از ته جدول لیگ ایران
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۰:۲۸
پاسخ
21
52
۷تراختور
تیراختور قهرمانه
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۶:۳۳
پاسخ
58
40
اس اسی تاجی
قطعا منتظر دربی هستیم تا ثابت کنیم دربی 85 حقمان باخت نبود
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۶:۲۶
پاسخ
61
27
سجاد عنایتی
قرعه کشی جالب و حساسیه
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۶:۱۶
پاسخ
0
62
پرسپولیس 2500 ساله
حال و هوای این روز های هوادارهای شیشتقلال خدا کنه به پرسپولیس نخوریم
۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۰:۳۱
پاسخ
58
114