5 خرید گلزن نیم‌فصل؛ مدافع پرسپولیس و مهاجمان استقلال!

5 خرید گلزن نیم‌فصل؛ مدافع پرسپولیس و مهاجمان استقلال!

19013
10:52
24 بهمن 1397
خریدهای استقلال، پرسپولیس، پارس‌جم و سپاهان عملکرد بهتری از سایر خریدهای نیم‌فصل داشتند.

به گزارش وبسایت نود، از بین خریدهای نیم‌فصل، 5 بازیکن عملکرد ویژه‌تری در شروع نیم‌فصل دوم داشتند. پنج بازیکنی که در همین شروع برای تیم جدیدشان گل زدند و گل ساختند. از دو خرید مهاجم خارجی استقلال تا دفاع راست پرسپولیس و علی قربانیِ سپاهان و فرزاد حاتمی. همچنین ساسان انصاری خرید نیم‌فصل تراکتورسازی هم طبق کارشناس داوری برنامه نود یک پنالتی در بازی مقابل نساجی طلبکار شد و داور مسابقه به اشتباه اعلام نکرد.

اسماعیل گونکالوس

شماره 20 استقلال 23 ثانیه بعد از انجام اولین بازی برای این تیم، گل زد. گونکالوس که اضافه وزنش حسابی به چشم می‌آید، برخلاف فیزیک نامناسبش نشان داده که در گلزنی تبحر بالایی دارد. در اولین بازی نیم‌فصل دومِ استقلال، اولین توپی که به اسماعیل گونکالوس رسید، این بازیکن بعد از 4 لمس و با دریبل مدافع پیش‌رویش تبدیل به گل کرد تا نوید مهاجمی درجه یک را به شفر بدهد.

علی قربانی

آخرین خرید قلعه‌نویی، شروع کننده طوفان سپاهان مقابل سپیدرود بود. قربانی بعد از فرصتی که در اولین بازی‌اش برای سپاهان در دقیقه نود از دست داد، این هفته حسابی گل کاشت. مهاجم فصل قبل استقلال در این بازی از اشتباه کوروش ملکی نهایت بهره را برد و به سپیدرود گل زد. قربانی طبق آمار متریکا در این مسابقه علاوه بر گلی که زد، یک موقعیت هم خلق کرد تا در مسابقه‌ای که به عنوان وینگر چپ بازی کرد، قلعه‌نویی را از خریدش راضی کند.

فرزاد حاتمی 

در حالی که پارس‌جم در تقابل با نفت مسجدسلیمان بازی را یک بر صفر باخته بود، مهدی تارتار تصمیم گرفت فرزاد حاتمی را وارد زمین کند. حاتمی که برای جبران گل خورده تیمش فقط ده دقیقه فرصت داشت، در وقت‌های تلف‌شده مسابقه توانست اولین گلش برای پارس‌جم را به ثمر برساند و تیمش را از شکست نجات دهد.

گادوین منشا

آخرین یاغی فوتبال ایران، کارش در تیم جدیدش را با پاس‌گل شروع کرد. منشا که در بازی مقابل پیکان فقط 18 دقیقه فرصت بازی پیدا کرد، پاس منجر به گل گونکالوس را داد تا خیلی زود خاطر شفر را از این خرید جنجالی جمع کند.

مهدی شیری

در روزهایی که به عملکرد خریدهای جدید پرسپولیس انتقاد زیادی می‌شود، شیری توانست همان اولین بازی خودش را از جمع بقیه ستاره‌ها جدا کند. مهدی شیری در بازی مقابل پدیده حضورش در پرسپولیس را با یک پاس‌گل جشن گرفت. همچنین طبق آمار متریکا شیری موقعیتی جز آن گل هم برای تیمش خلق کرد که مهاجمان پرسپولیس قدر پاس‌‌کلیدی او را ندانستند.

14001

نظرات کاربران
شازده آبی
به نظر من "برانکــو" در خریدهاش کاملا مبتدیانه عمل کرد :::::: با توجه به حضور این تیم در جام باشگاههای آسیا (که حمایت خاصی در کار نیس)، این تیم حداقل یک مدافع وسط، یک هافبک و یک مهاجم کم داره :::::: این چیزارم من باید به "برانکــو" بگم؟؟؟؟
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۱:۱۴
پاسخ
122
99
ققنوس سرخ
درسته که گونکالوس درببلش خوب بود ولی گلش کاملا"شانسی بود وکسی با یه گل شانسی نمیشه مهاجمه درجه یک!
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۵:۴۸
پاسخ
109
117
مسعود گل باشی
ایسما اضافه وزن نداره مثل لوکاکو قوی هیکل وتوپره واستخون بندی درشتی داره
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۶:۳۸
پاسخ
53
122
استقلال مظلوم
آمار منشا با برانکو در پرسپولیس :400بازی نیم پاس گل،،با شفر در استقلال: 18 دقیقه ۱ پاس گل
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۹:۲۵
پاسخ
65
116
Alireza
ولی هیچ کدومشون ترابی نمیشن.بزودی چیزای بیشتری نشون میده
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۷:۴۶
پاسخ
108
71
سعید معظمی
مهدی شیری واقعا خرید خوبی بود برای پرسپولیس چون جسور و نترس بازی میکنه و اینکه خصوصیات یک دفاع راست یعنی میل به هجومی بازی کردن رو داره...محمد نادری هم خرید خوبیه ولی یه خورده کم تجربه است ما انتظار داشتیم جای خالی شجاع رو پر کنه ولی نتونست چون شجاع جنگنده و شش دنگه...
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۸:۰۱
پاسخ
58
58
یه موقعیت گل تو فینال آسیا،حسرت پرسپولیسیا
بودیمیرکجایی؟رضایت نامه 9میلیاردی کجایی؟خریدپولفسول کجایی؟دقیقا کجایی؟؟؟خخخ
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۳:۰۸
پاسخ
80
117
هدایت
فقط منشا کاری که منشا با هوچیگرا کرد تو تاریخ ثبت میشه هاهاهاهاها
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۶:۱۱
پاسخ
51
105