872 دقیقه برای پایان رکورد حسینی؛ نیازمند پادشاه جدید دروازه

872 دقیقه برای پایان رکورد حسینی؛ نیازمند پادشاه جدید دروازه

13567
19:00
03 آبان 1398
نیازمند هم مانند حسینی برای رسیدن به این رکورد باید مقابل سایپا دروازه اش را بسته نگه می‌داشت و گویا نارنجی‌ها در هر فصل متر و معیار انتخاب رکورددار کلین‌شیت هستند. 

به گزارش وب‌سایت نود، پیام نیازمند در بازی مقابل سایپا توانست تا دقیقه 67 دروازه‌اش را بسته نگه‌داشته و رکورد گل‌نخوردن در لیگ برتر را به نام خودش کند. نیازمند که مقابل سایپا کار آسانی نداشت و با چند واکنش بسیار خوب توانست مهاجمان نارنجی را مهار کرده و رکورددار کلین‌شیت در لیگ برتر شود. رکوردی که پیش از این در اختیار حسین حسینی بود و حالا از تهران به اصفهان رفته است.

نیازمند هم مانند حسینی برای رسیدن به این رکورد باید مقابل سایپا دروازه اش را بسته نگه می‌داشت و گویا نارنجی‌ها در هر فصل متر و معیار انتخاب رکورددار کلین‌شیت هستند. البته نیازمند برخلاف حسینی تا پایان 90 دقیقه توانست دروازه‌اش را بسته نگه‌دارد و رکورد خود را به 895 دقیقه برساند و به دنبال گذشتن از 900 دقیقه در بازی بعدی باشد.

بر اساس آمار متریکا، شماره یک سپاهانی‌ها توانست این رکورد را با 27 سیو توپ تا قبل از بازی مقابل سایپا به دست بیاورد. رکورد او از بازی با پدیده شروعی شد. دیداری که در دقیقه 5 از روی نقطه پنالتی دروازه‌اش باز شد اما در ادامه کار با 8 سیو زیبا و دیدنی از گل‌خوردن تیمش جلوگیری کرد و با یک بازی شگفت‌انگیز استارت گل‌نخوردن هایش را زد و تا بازی با سایپا ادامه داد تا رکوردی ارزشمند را از آن خود کند.  نکته جالب در مورد حسینی این است که او هم تا قبل از بازی با سایپا 27 سیو داشت و هر دو با آمار مشابهی توانستند به رکورد برسند. 

بعد از پایان هفته هشتم نیازمند با 895 دقیقه گل‌نخوردن رکورددار جدید لیگ است و رشید مظاهری، رقیب جدی او در  این رکورد دروازه‌اش مقابل صنعت نفت آبادان باز شد تا شماره یک سپاهان یکه‌تاز شود. نیازمند حالا با دو رکورد کلین‌شیت و بیشترین بازی که در لیگ این فصل دروازه‌اش را بسته نگه‌داشته، به همراه بقیه بازیکنان سپاهان برای بالا بردن جام قهرمانی تلاش می‌کند. 

30388

نظرات کاربران
سپاااهان
سید عزیز.. بهت افتخار می کنیم و امیدواریم تا پایان همین طور خوش بدرخشی..
۰۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۳:۴۱
پاسخ
27
54
مسعود گل باشی
فداسر سیدمون رکوردا برای شکستن انشالا دوباره سید پس میگیرش
۰۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۷:۴۵
پاسخ
72
23
بیطرف
استحقاق نیازمند لباس اول تیم ملی هست و گویا باید بیرو نیمکت نشین نیازمند بشه.
۰۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۷:۲۲
پاسخ
68
102
ستارگان سرخ ایران
تبریک می گم به نیازمند واقعا اون و بیرانوند بهترین دروازه بانان ایرانن هرچند که این دو مدیون مدافعان خودشون هستن بالاخره کلین شیت های حسینی و نیازمند و بیرانوند بخش عمده اش به خاطر مدافعان خوبی هست که جلوشون بازی می کنم البته همه شود کارهای خوبین
۰۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۴:۴۲
پاسخ
17
144
۶
دروازه‌بان خوبو اینده داریه و شانسش ب بیرو خورده ک البته می‌تونه با روند ثابت و روب رشد عملکردش جای بیروهم رو بگیره،برخلاف نوع بازی تیمای قلعه نوعی ک مورد انتقاد اما بازیکن شناسیش مث علی دایی واقعا خوبه و باید بهش تبریک گف، تیمشم تا اینجا باهمون سبکش انصافا خوب کار کرده
۰۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۵:۰۶
پاسخ
8
97
The Nostalgia
تبریک . فقط از مربی تیم ملی یک سوالی دارم و اینکه چرا کسی که همچین رکوردی در فوتبال ایران به نام خودش ثبت کرده و در بازیهای آینده هم میتونه رکورد خودش رو هم بزنه چرا در تیم ملی نیمکت نشین هست؟!!! یعنی لیاقت بازی در برابر کامبوج و تایلند و دیگر تیمهای درجه دو و سه آسیا رو نداره؟!!!
۰۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۰:۳۹
پاسخ
36
102
مهدی
مرسی پیام با اخلاق
۰۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۶:۵۷
پاسخ
6
106
فقط زرد طلایی
رکورد نیازمند و تیم سپاهان جاودانه هست و به این راحتی ها قابل شکستن نیست ، این آمار در بازی بعدی سپاهان و نیازمند بهتر هم خواهد شد . مبارک نیازمند و سپاهان کبیر ، خسته نباشی ادمین
۰۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۱:۴۵
پاسخ
34
80
مهدی
تبریک به پیام نیازمند عزیز
۰۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۷:۴۴
پاسخ
3
78
استقلال حسرت افتخار
تیم بی افتخار یه رکورد داشت اونم پرید
۰۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۶:۴۹
پاسخ
70
79
مسعود گل باشی
یه نگاه به تاریخچه استقلال سپاهان پس پس تراکتور وبقیه تیما والبته ویترین افتخاراشون بنداز متوجه میشی کدوم تیم بی افتخاره عمویی
۰۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۹:۱۶
27
33
هتریک خاطرس واس ما
همین ۳ امتیازا آخر فصل رو اعصابه تیم میره نه ی رکورد ک خیلی قابل احترامه نباید جلوی همچین تیمایی امتیاز از دست داد خدا غرور داده ب آدما!!! آخه این چ وضع بازیه ، شما بازیکنای سایپا مگ غرور ندارین خجالت نمیکشین از این سبک فوتبال؟؟!!!
۰۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۳:۱۶
پاسخ
18
41
سهراب
عالی بود
۰۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۲:۳۴
پاسخ
3
41
امیرعلی خان6
تبریک ب پیام عزیز بی حاشیه و دوست داشتنی
۰۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۱:۲۶
پاسخ
4
75
سیدحسن علوی
تبریک میگم به پیام عزیز...لیاقتت بازی کردن تو رئال مادریدهست...به امیدقهرمانی سپاهان
۰۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۹:۰۳
پاسخ
20
64
اصفهان فقط سپاهان
مبارکت باشه آقا پیام .انشااله که همه دروازه بانها رو فرم باشند که یه رقابت سالم را داشته باشیم فرقی نداره مظاهری ،بیراوند،حسینی ،رحمتی و...همه ایرانیند تا رقیب رو فرم نباشه رقابتی و رکوردی نیست به امید موفقیت همه بازیکنان در همه رشته ها .
۰۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۵:۴۶
پاسخ
4
80