AFC استفاده از تعویض چهارم در جام ملت‌ها را تأیید کرد

AFC استفاده از تعویض چهارم در جام ملت‌ها را تأیید کرد

2820
10:20
20 مهر 1397
کنفدراسیون فوتبال آسیا به طور رسمی اعلام کرد قانون تعویض چهارم در مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ اجرا خواهد شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - کنفدراسیون فوتبال آسیا به طور رسمی اعلام کرد قانون تعویض چهارم در مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ اجرا خواهد شد. 

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از تسنیم، کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) در تازه‌ترین نشست اعضای خود، پیشنهاد اصلاح قانون در بازی‌های رده ملی که زیرنظر AFC برگزار می‌شود و توسط هیئت بین‌المللی فوتبال (IFAB) اعلام شده بود را پذیرفت. به این ترتیب طبق اعلام AFC، تیم‌های حاضر در مسابقات جام ملت‌های آسیا 2019 می‌توانند از تعویض چهارم در زمانی که بازی‌ به وقت‌های اضافه کشیده می‌شود، استفاده کنند.

شیخ سلمان بن‌ابراهیم آل‌خلیفه، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در این خصوص گفت: کل قاره آسیا بی‌صبرانه منتظر شروع معتبرترین تورنمنت آسیا است، بنابراین ضروری است که جام ملت‌های آسیا خود را با جدیدترین قوانین وفق دهد، مسابقاتی که سعی می‌کنیم چهره‌ای فراموش‌نشدنی در آن به نمایش بگذاریم.

وی تصریح کرد: اطمینان دارم که قوانین جدید هیجان را به این رقابت ملی آسیایی اضافه خواهد کرد و همچنین باعث تقویت جاه‌طلبی‌های AFC به عنوان یک کنفدراسیون پیشرو در جهان می‌شود.

قانون تعویض چهارم همچنین در مسابقات فوتبال قهرمانی زیر 19 سال آسیا هم مورد استفاده قرار خواهد گرفت که قرار است از تاریخ 18 اکتبر (26 مهر) به میزبانی اندونزی آغاز شود.

این قانون همچنین در مسابقات فوتبال قهرمانی بانوان زیر 19 سال آسیا 2019 و مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا 2020 نیز اجرایی خواهد شد.

1870

نظرات کاربران
ب
همیشه سوالم این بود که چرا تعداد تعویض اینقدر کمه؟ مگه بیماریم که نود دقیقه فشار بی امان به بازیکن ها بیاریم؟ و از نفس نفس زدناشون لذت ببریم؟ حتی چهارتا هم کمه و کل کسانی که روی نیمکت میشینند باید فرصت بازی داشته باشند اینجوری اتحاد بازیکنها بیشتر هم میشه فقط باید قانونی وضع بشه که مربیان نتونند دور و بر دقیقه نود چند تعویض کنند و وقتکشی کنند به طور مثال دقیقه نود یا هشتاد و پنج به بعد فقط قادر به انجام یک تعویض باشند
۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۱:۲۲
پاسخ
23
6
rezaaaaaa
فوتسالی دوست داری :)
۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۶:۱۷
2
15