AFC: ایران، پرطرفدارترین تیم جام ملت‌های آسیا

AFC: ایران، پرطرفدارترین تیم جام ملت‌های آسیا

3497
15:13
24 مرداد 1393
سایت AFC اعلام کرد: تیم ملی ایران پرطرفدارترین تیم حاضر در جام ملت‌های آسیا است، چرا که جمعیت زیادی از ایرانیان حاضر در استرالیا به تشویق ملی‌پوشان ایران خواهند پرداخت.

وبسایت رسمی برنامه نود - سایت AFC اعلام کرد: تیم ملی ایران پرطرفدارترین تیم حاضر در جام ملت‌های آسیا است، چرا که جمعیت زیادی از ایرانیان حاضر در استرالیا به تشویق ملی‌پوشان ایران خواهند پرداخت.

به گزارش وبسایت نود، جام ملت‌های آسیا کمتر از 150 روز دیگر در استرالیا آغاز می‌شود و تیم ملی ایران باید در گروه سه این رقابت‌ها با تیم‌های بحرین، امارات و قطر دیدار کند.

سایت AFC در فاصله کمتر از 150 روز تا شروع جام ملت‌ها اعلام کرد: ایران پر طرفدارترین تیم حاضر در این رقابت‌ها است.

تیم ملی ایران با پشت سر گذاشتن تیم‌های ژاپن، چین و کره جنوبی بیشترین هوادار را در استرالیا خواهد داشت و به همین خاطر آنها را باید (پس از میزبان) پرطرفدارترین تیم‌ حاضر در این رقابت‌ها دانست.

فرامرز مختاری، یکی از اعضای جامعه فرهنگی – نژادی ایران و استرالیا درباره این موضوع به سایت AFC، گفت: بازی‌های تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا این پتانسیل را دارد که به رویدادهای مهمی تبدیل شود. ما همه منتظر هستیم تا گروه‌های مختلفی از تیم‌های شرکت کننده در جام ملت‌های آسیا وارد استرالیا شوند تا همه شاهد برگزاری خوب این رقابت‌ها باشیم. با بررسی‌های که صورت گرفته ایران بیشترین هوادار را در استرالیا خواهد داشت و فکر می‌کنم با توجه به تدارکاتی که در کشور استرالیا صورت گرفته شاهد یک جشن فوتبالی خوب باشیم. ما تیم ملی ایران را حمایت می‌کنیم. البته استرالیا را نیز حمایت خواهیم کرد.

ویکتوریا مهدی، رییس جامعه فرهنگی – نژادی ایران و استرالیا نیز با تایید حرف‌های مختاری، گفت: هواداران ایرانی حاضر در جام ملت‌های آسیا قطعا پرشورترین هواداران این رقابت‌ها خواهند بود. برای ایرانیان حاضر در استرالیا ، جام ملت‌های 2015 اهمیت بسیار زیادی دارد. این یک فرصت خیلی بزرگ است تا همه متحد شویم و تیم ملی ایران را تشویق کنیم. ایرانیان حاضر در استرالیا قطعا به همه ورزشگاه‌هایی که ایران در آن بازی داشته باشد خواهند رفت تا تیم ملی‌شان را حمایت کنند. ما از تیم ملی ایران می‌خواهیم که با تمام قدرت بازی‌هایشان را پشت سر بگذارند و این را بدانند که هواداران آنها را به خوبی حمایت خواهند کرد.

ویکتوریا مهدی در پایان گفت: بازی‌های ایران در جام ملت‌های آسیا جزو هیجان انگیز‌ترین بازی‌های این رقابت‌ها خواهد بود، چرا که هم شیوه بازی تیم ملی ایران جذاب است و هم این که هواداران 90 دقیقه‌ ایران را تشویق خواهند کرد.

 

نظرات کاربران