AFC تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا را نقره‌داغ کرد

AFC تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا را نقره‌داغ کرد

8701
17:17
12 فروردین 1394
تیم‌های ایرانی حاضر در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با جریمه‌های نسبتاً سنگینی از سوی کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا روبرو شدند.

وبسایت رسمی برنامه نود -  تیم‌های ایرانی حاضر در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با جریمه‌های نسبتاً سنگینی از سوی کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا روبرو شدند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم،  کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) تازه‌ترین رأی‌های صادره خود در خصوص رسیدگی به 36 پرونده‌ را اعلام کرد که بر این اساس تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا از سوی این نهاد نقره‌داغ شدند.

باشگاه  تراکتورسازی تبریز به خاطر عدم ارسال فیلم دی‌وی‌دی بازی این تیم مقابل الاهلی امارات در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و نقض ماده‌ قانون 48.1.2 آئین‌نامه مقررات این مسابقات به پرداخت جریمه نقدی سه هزار دلار آمریکا محکوم شد. این باشگاه 30 روز فرصت دارد تا جریمه خود را بپردازد و در صورت تکرار چنین نقض قانونی با جریمه‌های بیشتری مواجه خواهد شد.

باشگاه نفت تهران هم به خاطر رفتار نامناسب تماشاگرانش در دیدار این تیم برابر الجیش قطر در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا و نقض ماده‌ قانون 67.1 و ماده‌ قانون 67.3 آئین‌نامه مقررات این مسابقات به پرداخت جریمه نقدی پنج هزار دلار آمریکا محکوم شد. این باشگاه 30 روز فرصت دارد تا جریمه خود را بپردازد و در صورت تکرار چنین رفتاری با جریمه‌های بیشتری مواجه خواهد شد.

باشگاه پرسپولیس تهران هم به خاطر رفتار نامناسب تماشاگرانش در تقابل با تیم لخویای قطر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و نقض ماده‌ قانون ‌ 67.1 و ماده‌ قانون 67.3 آئین‌نامه مقررات این مسابقات به پرداخت جریمه نقدی 7500 دلار آمریکا محکوم شد. باشگاه پرسپولیس 30 روز فرصت دارد تا جریمه خود را بپردازد و در صورت تکرار چنین رفتاری با جریمه‌های بیشتری مواجه خواهد شد.

باشگاه فولاد خوزستان هم به خاطر رفتار نامناسب تماشاگرانش در بازی برابر تیم السد قطر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و نقض ماده‌ قانون 67.1 و ماده‌ قانون 67.3 آئین‌نامه مقررات این مسابقات به پرداخت جریمه نقدی 7500 دلار آمریکا محکوم شد. این باشگاه 30 روز فرصت دارد تا جریمه خود را بپردازد و در صورت تکرار چنین رفتاری با جریمه‌های بیشتری مواجه خواهد شد.

باشگاه پرسپولیس همچنین به دلیل نقض ماده‌ قانون 6 مقررات تجهیزات و نقض ماده‌ قانون 62 آئین‌نامه مقررات مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در استفاده از تبلیغ اسپانسر روی پیراهن خود در بازی برابر تیم بنیادکار ازبکستان در مرحله گروهی این رقابت‌ها به پرداخت جریمه نقدی 10 هزار دلار آمریکا محکوم شد. این باشگاه 30 روز فرصت دارد تا جریمه خود را بپردازد و در صورت تکرار چنین رفتاری با جریمه‌های بیشتری مواجه خواهد شد.

در کنار اینها باشگاه پرسپولیس تهران به خاطر نقض ماده‌ قانون 54.2 آئین‌نامه مقررات کنفرانس خبری در جدال برابر تیم بنیادکار ازبکستان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به پرداخت جریمه نقدی پنج هزار دلار آمریکا محکوم شد. این باشگاه 30 روز فرصت دارد تا جریمه خود را بپردازد و در صورت تکرار چنین رفتاری با جریمه‌های بیشتری مواجه خواهد شد.

باشگاه تراکتورسازی تبریز هم به خاطر رفتار نامناسب تماشاگرانش در دیدار این تیم برابر الاهلی قطر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و نقض ماده‌ قانون 67.1 و ماده‌ قانون 67.3 آئین‌نامه مقررات این مسابقات به پرداخت جریمه نقدی 10 هزار دلار آمریکا محکوم شد. این باشگاه 30 روز فرصت دارد تا جریمه خود را بپردازد و در صورت تکرار چنین رفتاری با جریمه‌های بیشتری مواجه خواهد شد.

 

2051

نظرات کاربران
ali
اینا هم یاد گرفتن جریمه شدن تو اسیا حسرت استقلالیا
۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۳۳:۴۰
پاسخ
0
0
:|
اینا که تا آخر مرحله ی گروهی ورشکست میشن خوو :|
۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۱۰:۲۶
پاسخ
0
1
bajo
ووالا خدایش صدای فوش ها انقدر زیاد بودن من که از تلویزیون واضح میشنیدم / جالبه که باز میگیم چرا جریمه میکنن ؟؟ چرا ا ا !!!
۱۳ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۵۶:۴۲
پاسخ
4
6
6 افسانه .هرگز ... 4 مقدس آری
بابا پرسپولیس پولش کجا بود.... ازکجا بگیره بده هدایتی بدو که پرسپولیس صدات میزنه
۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۳۴:۱۸
پاسخ
9
21
مهدی رضایی
یا خدا چه خبر؟ای اف سی از کی تا حالا انقدر قانون رعایت میکنه
۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۲۲:۲۵
پاسخ
1
12
احمدرضا عالبدیفر
بابا صد رحمت به حسن زاده خودمون.حسن زاده اوناخارجیه د
۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۱۰:۵۲
پاسخ
1
12
milad parsa
اسیا ندیده ها چقد با قوانین نا آشنا بودن این همه جریمه گذاشتن رو دست تیمشون
۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۵۸:۳۵
پاسخ
20
17
کوروش پرسپولیسی
خلیج پارس ایران تا ابد به کوری چشم اعراب هرچقدر مخواهید جریمه کنید ولی این جمله رو نمی تونید از زبون ما بندازید
۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۴۴:۴۴
پاسخ
1
26
محمد
وقتی مدیرمون کفاشیان باشه، از تماشاگرا چه توقعی دارین. بزارین خوش باشن...
۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۵۶:۳۹
پاسخ
4
16